Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2015

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

5.9. - 17:00   Lenka Dusilová, Beata Hlavenková, Justin Lavash

 

 

Lenka Dusilová se k nám každoročně vrací, na což jsme náležitě hrdí a za což jí i všem posluchačům děkujeme! A máme se opět na co těšit! Lenka své fanoušky i hudební kritiky stále překvapuje. Na náležitě oceněné album z roku 2011 Baromantika (Lenka získala cenu Anděl v kategorii zpěvačky roku) a Live at Café v lese z roku 2013 (taktéž oceněno Andělem) navazuje nové a svěží album V hodině smrti. Projev Lenky Dusilové se stále vyvíjí, má myšlenku a hloubku, vlastní jazyk, zvuk a duši. „Lenka si už dlouho dělá muziku po svém tak, jak ji cítí, a to, že ví, že je na správné cestě, dokládají její desky. Najít mezi nimi špatnou by se vám nepodařilo. Na takové nemá Lenka čas. Ty nenahrává.“ (http://musicserver.cz). Společně s Baromantikou vznikl nevšední hudební projekt, ve kterém se i jiní soběstační a svébytní hudeníci mají možnost propojit a projevit, jsou spoluautory i spolutvůrci. Na krásetínský dvůr tedy podruhé zavítá Beata Hlavenková, špičková klavíristka, skladatelka a zpěvačka, která je jednou z vůdčích osobností české jazzové a alternativní hudební scény. Dalším hostujícím je Justin Lavash, kterého naši hosté mohli v Krásetíně slyšet před několika lety. Britský kytarista, jehož sytý a temný hlas skvěle doplňuje projev Lenky. Všichni tři muzikanti spolupracují i skladatelsky. Jedním z hlavních témat jejich hudebního projektu pak je „transformace uprostřed života, usmrcování starých návyků a znovuzrození“ (musicserver.cz), čtěte víc na:

 

http://www.lenkad.com/projects

 

https://www.youtube.com/watch?v=KG-pOPMjtfU

 

https://www.youtube.com/watch?v=kGmwea6F-qg https://www.youtube.com/watch?v=Xb1Mh45bTRs