Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2016

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

23.4. - 17:00  Blues Session

 

BLUES SESSION vzniklo, dá se říci, vlastně náhodně, setkáním jedinečných hudebníků v osmdesátých letech. Stalo se tak na koncertě Pavla Bobka v Malostranské besedě, který navštívil také Petr Kalandra a jak se dosud říká: ”do značné míry táhl vystoupení sám. Sypal z rukávu bluesovky, dylanovky, youngovky, taylorovky, lidovky”. Jam hudebníků pod neoficiálním vedením Petra Kalandry byl natolik úspěšný, že nebylo možné nepokračovat. A tak vznikl Blues session. Dnes je hlavním tahounem kapely Olin Nejezchleba, kterého jste mohli u nás slyšet s Ivanem Hlasem a Norbi Kovácsem . Stačili jsme ještě uspořádat výjimečné vystoupení Olina s Petrem Skoumalem. Do Krasetína přijede Blues session ve složení Michal Gera – trubka, Jiří Hála – saxofon, Ondřej Konrád – foukací harmonika, zpěv, Olin Nejezchleba – zpěv, kytara, housle, Pavel Skála – kytara, zpěv, Vašek Vávra – baskytara, Jirka “Zelí” Zelenka – bicí, Kuba Zitko – klávesy. Čeká vás koncert plný energie a radosti ze společného hraní.

 

14.5. - 18:00  Krausberry

 

Už jste viděli a slyšeli zpěváka, jež je přezdívaný český Mick Jagger? Pokud ano, jistě víte, že to nemůže být nikdo jiný než Martin Kraus, frontman kapely Krausberry. A pokud jste ještě neměli to štěstí, nechte se od nás nalákat! Kapela vznikla na základě legendárních Bluesberry avšak Kraus, známý také jako “zpívající bubeník”, se svým, v minulosti mnoha hospodami testovaným vyřvaným, vokálem, našel mnoho fanoušků jak mezi posluchači blues, tak fanoušky hard rockové muziky. Do Krásetína přijedou Krausberry v komorní, sestavě Martin Kraus – zpěv, kytara, Mário Císař – kytara, zpěv a Jiří Kredba – kontrabas, zpěv.

 

 4.6. - 18:00  Blanka Šrumová a Jan Sahara Hedl - s kapelou

 

Hluboký a velmi charismatický hlas Jana Sahary Hedla znáte jistě z rádií. V minulosti se proslavil několika hity, například písní Tisíc jmen nazpívaný s Bárou Batikovou. V minulosti hrál s undergroundovou kapelou DG 307, později byl členem kapely Precedens a tvořil texty k muzikálům Michala Pavlíčka. Nové duo vytvořil se svojí partnerkou Blankou Šrůmovou. Blanka je výbornou zpěvačkou, známou fanouškům Tiché dohody. Zpívala i v kapele Kašpárek v rohlíku a hostovala v Kamelotu. Charismatičtí a hudebním světem protřelí muzikanti přijedou do Krasetína a co od nich kromě skvělých hudebních výkonů můžeme očekávat? Jak kdysi Sahara Hedl prohlásil: ”Jediný co mě zajímá je skrytá až intimní komunikace mezi mnou a mými posluchači." A k tomu naše prostředí jen vyzývá. Na statek U Kuchařů zavítá ústřední dvojice muzikantů s celou kapelou, ve složení: Jan Sahara Hedl – zpěv, kytara, Blanka Šrůmová – zpěv, klávesy, Tomáš Zvardon – ktara, Martin Schneider – basa, Ivan Kadaňka – bicí.

 

18.6. - 18:00 Republic of Two - Jiří Burian, Mikoláš Růžička

 

 2.7. - 18.00 Bratři Karamazovi

 

16.7. - 18:00 Chantal Poullain s kapelou

 

6.8. - 18:00 Trio Vladimír Merta, Honza Hrubý, Ondřej Fencl

 

20.8. - 18:00 Oskar Petr, Helén

 

3.9. - 17:00 ILLE s Olgou Königovou

 

1.10. - 18.00 Ester Kočičková & Lubomír Nohavica.

 

Koncert se uskuteční  -  v sále v Křemži